Na blogu pisałem już o ocenach szkolnych (tutaj). Powtórzę się i potwierdzę moje stanowisko – TO JEST ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNE. Jak marihuana… Mamy też drugi rodzaj ocen – oceny pracownicze. Czy są konieczne w organizacji? Czy są warte wprowadzania? Po co to komu? Jakie są z nich korzyści? OCENY PRACOWNICZE – TREND ROSNĄCY CZY SPADKOWY? Póki… Czytaj dalej Ocena pracownicza – A komu to potrzebne?
